Inowdesign.com

The domain inowdesign.com may be for sale. Please click here to inquire

مطالب

ارائه دستگاه مدیریت مصرف هوشمند با كاهش 10 تا 65 درصد در برق مصرفی

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، محمد اخترشناس با اشاره به اختراع مدیریت مصرف هوشمند اظهار داشت: این اختراع ابتكاری مدرن، سیستمی ایمن و نیرویی متفكر در تامین انرژی محسوب می‌شود.

وی تصریح كرد: دستگاه مدیریت مصرف هوشمند تاكنون در بسیاری از موسسات، هتل‌ها، رستوران‌ها و كارخانجات نصب شده و در حال بهره‌برداری است.

مخترع دستگاه مدیریت مصرف هوشمند خاطرنشان كرد: این دستگاه مانند مهندس برق در محل عمل كرده و هشدارهای عملكردها را اجرا می‌كند.

اخترشناس از كاهش در بهای برق مصرفی به میزان 10 تا 65 درصد خبر داد و افزود: این اختراع با شماره 43254 به ثبت رسیده و دیپلم عالی افتخار از جامعه مخترعین و مبتكرین در سال 86 را كسب كرده است.

وی با اشاره مزایای این دستگاه گفت: این دستگاه دقیق‌ترین و كامل‌ترین كنترل ری اكتیو جهان بوده و مدیریت خطوط تغذیه و سالن‌ها به صورت هوشمند و دستی را به عهده دارد.

مدیر موسسه تحقیقاتی، فنی و مهندسی حافظ الكترونیك دارا بودن ظرفیت اطفای حریق، استارت هوشمند ژنراتور در ساعات پیك كشوری، استارت هوشمند در هنگام قطع برق، فرمان هوشمند در راستای خاموش كردن واحدهای پرمصرف و كم بازده را از دیگر مزایای این دستگاه ذكر كرد.

اخترشناس با اشاره به اهمیت برپایی نمایشگاه‌های پژوهشی اذعان داشت: این نمایشگاه‌ها زمینه آشنایی و تعامل پژوهشگران برای بهره‌مندی از مزایا و حمایت‌ها را فراهم می‌كند.